Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Gada varonis 2011” — arī madonietis

Redakcija

Autors • 07.02.2012.

“Gada varonis 2011” — arī madonietis
Burtu lielums

Sestdien, 4. februārī, LNT raidījums „Degpunktā" ar tradicionālajām bezdelīgas statuetēm svinīgā ceremonijā godināja titula „Gada varonis 2011" ieguvējus. Astoņu stāstu vidū bija arī nelaimes gadījums Madonā, kad 26. jūlijā zibens triecienu saņēma 16 gadu vecā Inga Zviedre un viņas 28 gadus vecais brālis Ruslans Skarins.

Liktenīgajā dienā brālis ar māsu bija slēpušies zem ozola, kad sācies lietus. Taču pirmajām lietus lāsēm drīz sekoja pamatīgs negaiss ar zibeni, kas spēris pa labi un pa kreisi. Tas trāpījis arī abiem jauniešiem, kas saļima un sāka slīdēt lejā no uzkalniņa ielas virzienā. Ieraudzījis šo skatu un sapratis, ka jaunieši šādā bezsamaņā var arī aizrīties ar ūdeni peļķēs, nekavējoties palīgā devās Andrejs Broks, kas atradās netālu. Viņam palīdzēja nogādāt cietušos slimnīcā arī kāda apturēta auto šoferis, kas līdz šim, diemžēl, nav atbildējis uz aicinājumu atsaukties. Tāpēc vīrietim nav ne izteikta pateicība, ne pasniegta balva par viņa sniegto palīdzību.
Savukārt Andrejs Broks svinīgajā ceremonijā „Gada varonis 2011" no Ingas Zviedres rokām saņēma apbalvojumu – bezdelīgas statueti.
– Pasākums sniedza daudz pozitīvu emociju. Arī pārējie godalgotie bija ļoti sirsnīgi un jauki, visi bija šī titula cienīgi. Klātesošos ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Andris Bērziņš, kas pateicās visiem godalgotajiem. Balvu man pasniedza Inga, kas arī bija klāt pasākumā, savukārt ar Ruslanu, kas devies atpakaļ uz Skotiju, sazinājāmies, izmantojot sagādātās sakaru tehnoloģijas. Uz pasākumu nebiju devies tukšām rokām, jo vēlējos pateikties visiem, kas izveidojuši šo pasākumu un padara to tik īpašu. Domāju, ka „Gada varonis" ir iedvesmojums arī cilvēkiem, kas to skatās. Tāpēc dāvināju paša cepto maizi raidījuma veidotājiem – LNT un „Degpunktā" grupai. Tāpat kukulīti saņēma LNT vadītājs Andrejs Ēķis un Valsts prezidents Andris Bērziņš. Vakara gaitā Andris Bērziņš ar visu sirdi dzīvoja līdzi notiekošajam, viņš dalībniekos radīja pacilātības izjūtu. Pārējiem „Gada varoņa" dalībniekiem bijām sarūpējuši svaigi ceptus speķa raušus, – par pasākuma „Gada varonis 2011" svinīgo ceremoniju atcerējās Andrejs Broks.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2012.

Autore: LAURA VOITIŅA

IEVAS VALTERES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px