Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Atkal — Lazdonas ielā

Redakcija

Autors • 30.10.2007.

Burtu lielums

Piektdien, 26. oktobrī, Madonā, Lazdonas ielā 5, pie mājas, kas atrodas Madonas pilsētas pašvaldības īpašumā, no kanalizācijas akas sāka izplūst netīrumi, kas ātri vien nokļuva Avotu un Lazdonas ielā.

Par notiekošo kāda sieviete piezvanīja akciju sabiedrības "Madonas ūdens" avārijas dienestam pa tālruni 4807070. Tur atsaucās darbiniece, kas negribēja pieņemt izsaukumu, sak', labāk lai zvanot Madonas pilsētas domei. Pati zvanītāja nav redzējusi atbraucam avārijas likvidētājus. Arī sestdien un svētdien plūduši netīrumi.

Vēl pirmdienas rītā varēja redzēt, kā braucošo automašīnu riteņi nokrāsojuši Avotu un Lazdonas ielu. "Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks skaidroja, ka mājai Lazdonas ielā 5, citiem vārdiem – Madonas pilsētas pašvaldībai – pieder kanalizācijas vads no mājas līdz pirmajai kontrolakai. Par šo posmu jārūpējas mājas apsaimniekotājam – SIA "Madonas namsaimnieks". – Mums nav ne iekārtas, ne mehānismu, lai varētu šo posmu sakārtot, – apgalvoja Guntars Dambenieks.

Bojājuma pieteikums AS "Madonas ūdens" neesot reģistrēts, bet informācija sniegta "Madonas namsaimnieka" avārijas dienestam. Vakar tur skaidroja, ka tāds pieteikums nav saņemts, arī SIA "Madonas namsaimnieks" rīkotājdirektors Guntars Dzenis nevarēja pateikt, kad un cikos avārijas brigāde bijusi Lazdonas ielā 5.

Vēlreiz atgādinu, ka māja Lazdonas ielā 5 pieder Madonas pilsētas pašvaldībai. Daļa iemītnieku tur dzīvo gadiem, citi ir jaunatnākušie. Guntars Dzenis vakar kārtējo reizi apgalvoja, ka šīs mājas iemītnieki nemaksājot īres naudu, daudziem esot lieli parādi. – Tur neko nedarīsim, – Guntars Dzenis bija kategorisks.

Madonas pilsētas domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts skaidroja, ka patlaban tiekot gatavoti materiāli, lai ļaunprātīgos īres nemaksātājus tiesas ceļā izliktu no dzīvokļiem. Tā, protams, ir domes darīšana. Taču nevar pieļaut, ka netīrumi ilgi plūst uz ielas un automašīnu riteņi tos iznēsā tālāk. Būtībā rodas antisanitāra situācija. Avārija tomēr jālikvidē nekavējoties, pēc tam var meklēt vainīgos. Iespējams, ka notikušajā vainīgs kāds no iedzīvotājiem, iemetot kādu lielāku drēbes gabalu, kas neļauj kanalizācijai darboties.

Autors: GUNĀRS ZAMZARS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px