Jau vairākus gadus laikraksta „Stars" redakcija sadarbībā ar NRA piedāvā Madonas reģiona avīzi un žurnālu „Māja" abonēt kopā. Šo iespēju izmanto nepilni divi simti lasītāju, turklāt šogad to skaits ir nedaudz pat palielinājies. Arī janvārī, pasūtot abus izdevumus turpmākajiem mēnešiem, tendence abonentu skaita palielināšanās virzienā ir saglabājusies, taču absolūtais vairākums joprojām izvēlas „Staru" pasūtīt atsevišķi.
Aptaujājot vairākus abonentus, kas izvēlējušies komplektu „Stars" + „Māja", visi kā viens minēja divus argumentus – pirmkārt, to darot tāpēc, ka interesē abi izdevumi; otrkārt, tas esot arī finansiāli izdevīgāk.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.02.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA