Janvāris Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas novada skolu sākumskolas klasēs bija dambretes mēnesis.
Vispirms notika turnīri klasēs, tika noteikti sākumskolu labākie spēlētāji 1.-2. klašu grupā un 3.-4. klašu grupā. Uzvarētāji 26. janvārī pulcējās Madonas pilsētas 2. vidusskolā. Šāds pasākums sākumskolai tika organizēts pirmo reizi. 1.-2. klašu grupā bija pieteikti 17 dalībnieku, 3.- 4. klašu grupā – 20 dalībnieku. Sacensību galvenais tiesnesis Rudolfs Kalniņš izstāstīja noteikumus, un sacensības varēja sākties. Skolēnu prasme spēlēt dambreti parādīja, ka uz turnīru atbraukuši paši labākie. Uzvarētājus noteikt nemaz nebija viegli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.02.2012.
Autore: GINTA LIBEKA,
starpnovadu sākumskolas
metodiskās apvienības vadītāja
AUTORES foto