BĒRZAUNES pagastā bērnu un jauniešu apvienība „Rīts" ar Madonas novada domes atbalstu sestdien, 4. februārī, rīko jau par labu ziemas tradīciju kļuvušo hokeja turnīru „Bērzaunes ripa".
Par gaidāmo hokeja komandu tikšanos ledus laukumā stāsta BJA „Rīts" vadītāja Anita Aizstrauta: – Ir pienācis brīdis, kad ziema ir parūpējusies par iespēju organizēt tik ilgi gaidīto hokeja turnīru. Dīķim uzsaldētā ledus kārta ir droša, un beidzot jaunieši var spēlēt tik aizraujošo hokeju. Iepriekšējās sezonās esam varējuši sarīkot trīs posmus, bet šogad redzēs, kāds turpmāk būs laiks. Turnīra pirmo posmu bijām iecerējuši jau decembrī, taču laikapstākļi neļāva – bija tik silts, ka hokeja laukumu uz dīķa ledus redzējām vien sapņos. Šosezon tikai 4. februārī varam sarīkot turnīra pirmo posmu. To, vai tam sekos nākamie, noteiks gan laikapstākļi, gan atsaucība. Hokeja cienītājus un līdzjutējus gaidām Bērzaunē pie „Dambīšiem" uz hokeja turnīru „Bērzaunes ripa". Pārvarēt aukstumu un ieviest omulību palīdzēs turnīra organizētāji – biedrības „Rīts" jaunieši. Darbosies arī bufete „Ceplis". Spēles notiks trijās grupās, turklāt, kā vēstīts afišā – bez vārtsarga. Komandām vēlams pieteikties turnīram laikus, līdz 3. februāra pulksten 15, sūtot pieteikumu uz adresi [email protected]. Komandu reģistrācija – sacensību dienā no pulksten 9.
Autore: IVETA ŠMUGĀ