Ziemeļaustrumu reģiona 2012. gada jaunatnes telpu futbola čempionāts sācies ar „A" grupas spēlēm Madonā.
Madonas BJSS komanda trenera Sergeja Sidorenkova vadībā izcīnīja pirmo vietu un zelta medaļas. Komandā spēlēja un vārtus guva Normunds Cielavs (3), Roberts Siksalietis (3), Emīls Garančs (2), Jānis Plāte (2), Ainārs Jefimovs, Atis Padoms, Nauris Timofejevs, Tonijs Bokmelders, Daniels Veļičko, Kalvis Zaube un Raivo Milkevičs. Spēļu rezultāti ir šādi: Madona – Gulbene – 5 : 1; Balvi – Ludza 4 : 1;
Gulbene – Varakļāni – 4 : 1; Madona – Ludza – 1 : 0; Varakļāni – Balvi – 3 : 2; Gulbene – Ludza – 7 : 0; Madona – Balvi – 3 : 1; Varakļāni – Ludza – 4 : 2; Balvi – Gulbene – 7 : 1; Madona – Varakļāni – 1 : 1.
Komandas "Varakļāni/MBJSS" futbolisti ar treneri Juri Dalecki ierindojās otrajā vietā un saņēma sudraba godalgas. Komandā spēlēja un vārtus guva Rihards Latkovskis (3), Ģintars Latkovskis (2), Daniels Garančs (2), Rolands Pastars (2), Uģis Spridzāns, Arvis Seņkāns, Aigars Strods, Edijs Selickis, Vladislavs Ļipatovs un Pauls Mesters.
Labākie futbolisti: Ainārs Jefimovs (Madona), Rolands Pastars (Varakļāni), Aleksandrs Sņegovs (Balvi), Konstantīns Buņko (Gulbene), Edijs Budrevičs (Ludza).
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS