"Pērn lasīju, ka olu ražotāji ir apvienojušies koncernā – AS "Balticovo", SIA "Daugavpils putni" un AS "Madona". Līdz ar to lielveikalos, piemēram, "Maxima", var nopirkt tikai "Balticovo" olas. Vai tas nozīmē, ka "Madonas" olu realizācija tagad notiek centralizēti? Tā kā priekšroku dodu vietējai produkcijai, gribētos zināt, vai vēl iespējams iegādāties AS "Madona" olas. Vai pastāvēs olu kiosks, kas atrodas pie ražošanas uzņēmuma?" Nesen redakcijai to lūdza noskaidrot Vladimirs S.
AS "Madona" tirdzniecības direktore Kristīne Leimane pastāstīja: – Arī mums to jautā, vai pastāvēs olu kiosks. Ir Eiropas Savienības standarti un prasības, bet divas fermas turpina darbu, un uzņēmums uzlabos vistu turēšanas apstākļus, lai atbilstu labturības noteikumiem, divās vecākajās fermās. Strādājām, strādājam un strādāsim. Arī uzņēmuma "Madona" kiosks joprojām darbojas un pastāvēs, kamēr būs pircēji un apgrozījums.
Ņemot vērā pircēju ierosinājumu, šogad ir mainīts kioska darba laiks – tas ir atvērts no pulksten 8 līdz 17 bez pārtraukuma (iepriekš tas darbojās no pulksten 9 līdz 16 ar pusdienas pārtraukumu).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.01.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto