Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Saruna ar Kitiju Kundziņu

Redakcija

Autors • 26.01.2012.

Saruna ar Kitiju Kundziņu
Burtu lielums

Kitija ir 19 gadu jauna madoniete, kas šobrīd strādā Anglijā, Londonā.

– Kāpēc tu izvēlējies doties uz Lielbritāniju?
– Pagājušajā vasarā pēc Madonas pilsētas 1. vidusskolas 12. klases absolvēšanas mēģināju iestāties LGS kā aviodispečere, bet nenokārtoju iestājpārbaudījumus. Tad arī nolēmu doties kopā ar mammu uz Lielbritāniju, kur jau pusotru gadu bija strādājis (arī šobrīd strādā) mans brālis.
Braucu uz Lielbritāniju ne tikai peļņā, bet arī jaunu iespēju meklējumos. Pirms došanās svešumā ir kārtīgi jāapdomā šis lēmums un jāgrib, jāvar un jādara viss, lai tiktu tālāk. Tur, Lielbritānijā, tavā vietā neviens neko nedarīs – pašam sevi jāceļ augstāk. Latvijā vieglāk, te ir draugi, paziņas un visu var, tā teikt, sarunāt.

– Kā tev Anglijā pietrūkst no Latvijas?
– Noteikti pietrūkst „Ādažu" čipsu, „Mildas" majonēzes un kārtīgas saldskābmaizes… arī sniega pietrūkst, bet visvairāk tās brīvības izjūtas un pārliecības valodas ziņā –
kā tu tiksi saprasts un sapratīsi arī citus.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2012.

Autore: Tatjana Mažāne

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px