Pašreizējais Madonas novada jauniešu domes sastāvs tika izveidots jauniešu forumā 2011. gada 26. novembrī, kad kopā sanāca novada jaunieši, lai diskutētu par sev aktuālajām tēmām, apspriestu problēmas un rastu risinājumus.
Diskusiju laikā apspriedām svarīgākos jautājumus jauniešu vidū. Izteicām savas domas, balstoties uz SVID analīzi (stiprās puses, vājās puses, iespējas, draudi).
Apspriestie temati: Jauniešu neformālā izglītība: kā vājā puse tiek minēts motivācijas un cieņas trūkums. Parādās izteikta vēlme rīkot pasākumus ģimenēm.
Jauniešu sociālā drošība un veselība: jaunieši uzskata, ka visās skolās ir vajadzīgs psihologs, ir jāievieš veselības mācība kā mācību priekšmets skolās un jāaicina iesaistīties kampaņās pret smēķēšanu. Problēmas sagādā smagās skolas somas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2012.