CESVAINES pašvaldības administratīvajās telpās 27. janvārī notiks pirmā nodarbība projekta „Cesvaines, Lubānas un Varakļānu pašvaldību kapacitātes stiprināšana Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai" ietvaros.
– Projekts paredz pašvaldību sadarbības attīstību un kopēju kapacitātes palielināšanu, vienoti apmācot 25 darbiniekus no trijām pašvaldībām dažādās ar projektu vadību saistītās jomās, piemēram, projektu vadība, projektu finanšu plānošana un vadība, risku vadība, stratēģiskā plānošana, iepirkuma procedūras organizēšana, projekta valoda un citas, – uzsver Cesvaines novada pašvaldības projektu vadītāja Iveta Raimo.
– Apmācību cikls ietver sešus seminārus. Pirmo apmācību ciklu vadīs SIA „Zilais safīrs" pasniedzējas Inese Vaivare un Antra Sloka. Semināra sākumā – iepazīstināšana ar semināru ciklu un dalībnieku vajadzību apzināšana, dalībnieku projektu vadības pieredzes novērtējums, kam sekos arī praktiskais darbs. Semināra noslēgumā būs praktisko darbu prezentācijas. Nākamā nodarbība paredzēta jau 3. februārī.
Autore: BAIBA MIGLONE