Piektdien, 27. janvārī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā uz pirmo nodarbību šajā gadā aicināti kluba „Pie kamīna" dalībnieki.
Tikšanās pirmajā daļā par ciemošanos Amerikā pastāstīs madoniete Veronika Caune. Savukārt muzikālus sveicienus pilsētas pensionētajiem ļaudīm solījušies dāvināt Madonas pilsētas 2. vidusskolas mūzikas skolotājas Anitas Melnupas audzēkņi.
Autore: INESE ELSIŅA