21. un 22. janvārī Madonā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", norisinājās Latvijas kausa izcīņas pirmās kārtas sacensības biatlonā.
Latvijas kausa biatlonā pirmā posma sacensības sākotnēji bija ieplānotas 7. un 8. janvārī Priekuļos, taču laikapstākļi nebija piemēroti to norisei, līdz ar to var uzskatīt, ka Madonā norisinājās šīs sezonas pirmās biatlonistu sacensības. Beidzamajos gados Latvijas biatlonistiem savu sagatavotību nākas samērot ar Lietuvas sportistiem, kas iecienījuši "Smeceres sila" slēpošanas trases un biatlona šautuvi, braucot pie mums gan trenēties, gan piedalīties sacensībās. Arī šoreiz spēkiem mērojās dalībnieki no Madonas, Alūksnes, Talsiem, Aizkraukles, Cēsīm, Daugavpils, Aglonas, Rīgas kā arī biatlonisti no Anikščiem, Viļņas, Visaginas un Ignalinas sporta skolām.
21. janvāra sacensību programmā – biatlona sprinta distance, 22. janvārī – iedzīšanas distance.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.01.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto