Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Tirgus šogad būs katru mēnesi

Redakcija

Autors • 19.01.2012.

Burtu lielums

Pagājušajā sestdienā, kā esam jau informējuši, Madonas Saieta laukumā notika pirmais šāgada tirgus. Madonas novada pašvaldības tirgus koordinatore Nadežda Seļma atgādina, ka šogad tirgus notiks katru mēnesi. Nākamais tirgus ir paredzēts 11. februārī, pēc tam – 10. martā.

– Mēs izpētījām likumdošanu un secinājām, ka Ministru kabineta noteikumos savulaik iekļautie ierobežojumi, ka gadatirgus var rīkot ne biežāk kā 8 reizes gadā, ir atcelti, līdz ar to nav juridisku šķēršļu, lai tirgus Saieta laukumā notiktu katra mēneša otrajā sestdienā, izņemot gadatirgu pavasarī „Viss dārzam" un Kartupeļu svētkus rudenī – to norises datumi tiks paziņoti atsevišķi, – uzsver Madonas novada pašvaldības tirgus organizatore Nadežda Seļma. – Cilvēki pie šādas kārtības ir jau pieraduši un bez īpašas reklāmas zina, kurā sestdienā nākt uz Madonas pilsētas centrālo laukumu. Par to pārliecinājos novembrī, kad tirgu sarīkojām nevis otrajā, bet trešajā sestdienā un daudzi zvanīja un izteica neapmierinātību par šādām izmaiņām.
Viņa piebilst, ka tirgus norisi ietekmē arī laika apstākļi. Arī šāgada pirmajā tirgū 14. janvārī tirgotāju būtu bijis vairāk, bet diemžēl daļa nevarēja atbraukt uz Madonu aizputināto ceļu dēļ.
Madonas novada pašvaldības budžets, iekasējot tirdzniecības maksu, pērn tika papildināts par aptuveni 4000 latiem.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px