ĒRGĻU novada lauksaimnieki un lauku uzņēmēji 25. janvārī pulksten 10 aicināti uz Ērgļu saieta namu, kur notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Madonas nodaļas rīkots seminārs. Ar aktualitātēm lauku saimniekiem iepazīstinās Ērgļu novada lauku attīstības speciāliste Diāna Suščenko. Izvaicāta par to, kas vēl gaidāms semināra programmā, viņa sacīja, ka ir uzaicinātas arī divas lektores.
– Sākoties jaunajam gadam, svarīgi zināt izmaiņas nodokļu un grāmatvedības normatīvajos aktos. Tās uzaicināta skaidrot VID Nodokļu pārvaldes Vidzemes nodokļu administrēšanas daļas Madonas klientu apkalpošanas centra Klientu apkalpošanas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Līga Īvāne. Viņai varēs vaicāt arī visus neskaidros jautājumus attiecībā uz „Fizisko personu mantiskā stāvokļa un iepriekš nedeklarēto ienākumu deklarēšanas likumu". Otra uzaicinātā lektore – Valsts vides dienesta Madonas reģionālās vides pārvaldes inspektore Inese Sedleniece – stāstīs par problēmām dzīvnieku novietņu apsaimniekošanā un vides prasību ievērošanā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ