LAZDONAS pamatskola, iesaistoties „Skolas piena" programmā, kopā ar valsts līdzfinansējumu dod iespēju 1.-4. klašu skolēniem un pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem reizi dienā saņemt glāzi piena bez maksas. Pienu piegādā a/s „Lazdonas piensaimnieks".
Savukārt programma „Augļi skolai" nodrošina" augļus 1.-9. klašu skolēniem. Garšīgus ābolus piegādā Vestienas pagasta z/s „Jāņkalni". – Skolēni par šo iespēju ir priecīgi, turklāt „skolas augli" tagad var ēst arī vecāko klašu skolēni, – apstiprināja Lazdonas pamatskolas direktores vietniece audzināšanas jomā Inese Juhnoviča.
Autore: IVETA ŠMUGĀ