Atkal ir pagājis gads mūsu paaudzes gadu pūrā. Kāds tas bijis? Veiksmīgāks vai mazāk veiksmīgs, atnesis gandarījumu sev un prieku darījis arī citiem?
Bet ir jādzīvo vien tālāk, jādarbojas, jāsatiekas, sanākot kopā un daloties savās pārdomās. Ļaujot vecā gada vējiem aizpūst nederīgo vai neizdevušos darbu un domu, vien savā atmiņu krājumā saglabāt labāko – vērtīgāko un derīgo.
Ar šo domu tad arī tiksimies 20. janvārī pulksten 12 Parka ielā Madonā, lejas zālē. Katrs līdzi paņemiet kādu labu domu, ieteikumu, kā padarīt mūsu tikšanās brīžus interesantākus, saistošākus. Pārdomājiet, ar ko vēlēsities satikties, kādi temati būtu pārrunājami, kādus padomus vai ieteikumus gribētu dzirdēt no pieaicinātiem zinošiem cilvēkiem.
Domāsim un strādāsim kopā, lai dienas nav pelēkas, vienmuļas un garlaicīgas!
Šajā tikšanās reizē pēc raitām un labvēlīgām sarunām mūs iepriecinās jauniešu grupa ar muzikālu priekšnesumu. Paldies viņiem par atsaucību!
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
kluba „Pīlādzītis" vadītāja