Aizskanējuši svētku prieki. Sākas atkal ikdiena ar saviem darbiem un rūpēm. Atmiņās sildāmies no redzētā, dzirdētā, izjustā. Laba sajūta bagātina sirdi, nomierina un atkal cerīgi var raudzīties nākotnē.
Ienākot gaišās, tīrās, siltās skolas telpās, pārņem svētku noskaņa. Mūs sagaida labsirdīgi smaidi, skanīgi sveicieni, pat uzmanīgi atvērtas durvis.
Jau iepriekšējā dienā skolā ciemojās Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu. Skolēni klausījās grupas "Ceļavējš" koncertu, ko dāvāja kādreizējais šīs skolas audzēknis Armands. Gāja rotaļās, dejoja, līksmojās.
Lielajā egles dienā esam ielūgti vecāki, un mūsu bērni sniedz priekšnesumus. Tiekamies klasēs ar audzinātājiem, saņemam informāciju par svētku norises gaitu. Pēc tam tiekamies ar skolas direktori Anitu Dadzi. Viņa mūs aicina pie svētku tējas galda. Cepti pīrādziņi un plātsmaizītes pašu rokām gatavotas. Direktore stāsta par padarīto, raksturo un analizē, uzklausa vecāku jautājumus un ieteikumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.01.2012.
IEVAS VECĀKI