No 6. līdz 8. janvārim Madonas pilsētas sporta centrā notika ikgadējais starptautiskais basketbola turnīrs „Madonas kauss 2012" jauniešu komandām, šoreiz tās bija U-12 un U-15 vecuma grupas zēnu komandas.
Uz turnīru tika aicinātas sešas komandas katrā vecuma grupā. U-12 grupā spraigās, neprognozējamās spēlēs kausu, medaļas un 1. vietu izcīnīja Cēsu pilsētas sporta skolas komanda, 2. vietā – Valmieras sporta skolas zēni, 3. vietā – Jēkabpils komanda. Šajā grupā turnīra tabulā beigās bija jāskaita pat iemesto un zaudēto punktu starpība, kas liecināja, ka cīņas tiešām bija ļoti spraigas. 4. vietā ierindojās Vecumnieku novada sporta skola, 5. vietā – Madonas BJSS, bet ar vissliktāko punktu starpību 6. vietā – Balvu BJSS komanda. Katras komandas labākais spēlētājs ieguva piemiņas balvu, mūsu U-12 komandā tas bija Ivo Misiņš.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.01.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto