Jaunais gads sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" iesācies gan ar sniegu un iespēju slēpot, gan ar patīkamu jaunumu – jaunuzcelto tiesnešu un loģistikas centra ēku.
Celtnieki – SIA "Madonas būve" -, iekļaujoties celtniecībai atvēlētajā laikā, Madonas novada pašvaldības pasūtījumu ir paveikuši godam. Celtnē izmantoti pārsvarā dabiskie materiāli – koks un akmens, nams iekļaujas "Smeceres sila" ainavā. Ēkas projektētājs, SIA "Ceturtais stils" arhitekts Juris Moris sacīja: – Nekad nevar teikt, ka 100 procentu, bet gan 99 procenti viss atbilst idejai (1 procents norāda, ka vienmēr var vēl labāk).
Kā pastāstīja SIA "Madonas būve" valdes loceklis Oskars Janovičs: – Viena lieta bija uzmūrēt, cita – samontēt koka konstrukcijas, ko ražoja Rīgas firma SIA "A Koks". Šī ir koka stāvbūve, un esam tikuši galā. Jāatzīmē arī labā sadarbība – logus izgatavoja SIA "Latvāņi", santehnikas darbus veica SIA "Santexo", bruģēšanā palīdzēja SIA "Heta būve", tika piesaistīts uzņēmums "Madonas siltums", "MB Tīkli", nāca talkā arī citas firmas – SIA "Rondita", arī "Heta", "Jēkabpils būve".
Jaunās ēkas pamati tika izrakti 2011. gada pavasarī. Grūti vairs atpazīt vietu, kur sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" kādreiz atradās vecs šķūnītis, kurā ziemā darbojās sacensību sekretariāts. Tagad ir uzcelta skaista koka jaunbūve, kuras priekšrocības būs iespēja izmantot jau tuvākajā laikā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.01.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto