Akcijā „Eņģeļi pār Latviju" „Rimi" un „Supernetto" veikalos Madonā saziedoti 1649 lati.
Kopumā Latvijā akcijas ietvaros „Rimi" un „Supernetto" ziedojumu kastītēs savākti gandrīz 64 tūkstoši latu. Tas nodrošinās iespēju palīdzēt un segt ārstēšanās izdevumus 16 bērniem no visas Latvijas.
Kā „Staru" informē akcijas organizatori, LNT, Ziedot.lv, Swedbank un „Rimi" rīkotās labestības akcijas laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem: lai iegādātos medikamentus un speciālas ortozes, veiktu sarežģītas un vitāli nepieciešamas operācijas, kā arī algotu īpaši apmācītas kopējas un samaksātu par ārstniecības un rehabilitācijas kursiem. Akcijā kopumā saziedoti 334 799,78 lati.
Autore: INESE ELSIŅA