Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Drīzumā ieviesīs elektroniskās identifikācijas kartes

Redakcija

Autors • 16.01.2012.

Burtu lielums

Latvijā līdzās pasei ieviesīs jaunu personu apliecinošu dokumentu – elektroniskās identifikācijas kartes. To paredz Saeimā 12. janvārī trešajā un galīgajā lasījumā pieņemtais Personu apliecinošu dokumentu likums.

Apliecības varēs izmantot kā ceļošanas dokumentu, dodoties uz Eiropas Savienības vai Šengenas zonas valstīm. Par likumprojekta virzību Saeimā atbildīgās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis jau iepriekš norādījis, ka personu apliecību ieviešana būs ieguvums iedzīvotājiem, īpaši tiem, kuri bieži dodas uz ārzemēm.
Tāpat kā pasi arī personas apliecību varēs noformēt un saņemt jebkurā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) teritoriālajā nodaļā neatkarīgi no personas deklarētās dzīvesvietas.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.01.2012.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px