CESVAINES novadā, tāpat kā citās pašvaldībās, ir sācies darbs pie šāgada budžeta projekta izveides, lai pēc tam dome sagatavoto budžeta projektu varētu apstiprināt.
– Patlaban kopā liekam prognozētos ieņēmumus ar plānotajiem izdevumiem, tiekamies ar pašvaldību iestāžu vadītājiem un spriežam, kā sabalansēt ieņēmumus ar izdevumiem. Vajadzību un ieceru, kā parasti, ir vairāk, nekā finansiālo iespēju. Izskatās, ka līdzekļu izdzīvošanai pietiks, bet pagaidām ir atklāts jautājums, vai būs nauda arī attīstībai, – uzsver Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats.
Pagājušajā ceturtdienā Cesvaines novada domes kārtējā sēdē tika izskatīta iepriekšējā gada budžeta izpilde. Novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats atzīst, ka Cesvaines pašvaldībai 2011. gads ir bijis ļoti labs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.01.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA