2012. gada janvāris Madonas sporta centrā iesācies ar starptautisku turnīru basketbolā. Janvāra sacensību kalendārs ir piepildīts arī ar citām starptautiskām sacensībām, tāpēc to var dēvēt par basketbola mēnesi.
Kā jau informēja basketbola treneris Agnis Beķeris, no 6. līdz 8. janvārim Madonas sporta centrā norisinājās starptautisks basketbola turnīrs 2000. g. un 1997. g. dzimušajiem jauniešiem.
14. un 15. janvārī Madonas sporta centrā paredzēts Swedbank JBL sabraukums U-12 komandām. No 20. līdz 22. janvārim Madonas BJSS U-12, U-13, U-14, U-17 komandas plāno piedalīties starptautiskajā basketbola turnīrā "Cēsu kauss 2012".
No 25. līdz 28. janvārim Madonā tiek organizētas Eiropas Jaunatnes basketbola līgas 2. posma sacensības, kad viesos ieradīsies septiņas U-16 grupas basketbola komandas.
Autore: IVETA ŠMUGĀ