Ziemassvētku un Jaungada svētku laikā Ērgļu sociālās aprūpes centra iemītniekiem tika organizēti dažādi pasākumi.
Pirmie ciemos ieradās Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi ar koncertu „Ziemassvētkus gaidot", tad biedrības „R. Blaumaņa kultūrvēsturiskais mantojums" vadītāja Zinta Saulīte un Ērgļu vidusskolas 5. klases skolēni ar audzinātāju Mārīti, muzikantu Uldi, kas pavadīja brīnišķīgu pēcpusdienu kopā ar pansionāta ļaudīm, atceroties ticējumus, rotaļas un Ziemassvētku dziesmas.
Ziemassvētku dievkalpojumu vadīja Ērgļu luterāņu draudzes mācītājs Kaspars Eglītis, bet jauktais koris „Ērgļi" iepriecināja ar skanīgām dziesmām diriģenta Ralfa Šmīdberga vadībā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.01.2012.
Autore: INĀRA TIRZMALE,
Ērgļu SAC sociālā darbiniece