Madonas pilsētas sporta centra zāles laukumos no 6. līdz 8. janvārim notiek starptautiskais basketbola turnīrs "Madonas kauss 2012".
Sacensību sākums komandām 6. janvārī – no pulksten 10.30, bet 7. un 8. janvārī – no pulksten 9.
Turnīru organizē Madonas bērnu un jaunatnes sporta skola, un tajā piedalās U-12 (2000. g. dzim. zēni) un U-15 (1997. g. dzim. zēni) komandas no Madonas, Valmieras, Jēkabpils, Cēsīm, Balviem, Iecavas, Alūksnes, Ērgļu un Vecumnieku novada, kā arī no Igaunijas, Veru. Ciemos aicināta arī Zarasu komanda no Lietuvas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.01.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ