Madonas novada florbola komandas decembrī aizvadīja vairākas saspringtas spēles, kurās tika gan zaudēti pirmie punkti, gan izcīnīta pirmā uzvara.
Pirmo zaudēto punktu pēc sešām pamatlaikā izcīnītām uzvarām 1. līgā spēlējošajai „FK Madona" izbraukumā sagādāja „Burtnieku novads/Valka". Spēle lielākoties ritēja līdzvērtīgi, taču tās galotnē veiksmīgāki bija uz Valku atbraukušie madonieši, kas pagarinājuma trešajā minūtē guva uzvaras vārtus. Rezultāts 6 : 7.
Nākamās divas spēles ar nedēļas starplaiku Madonas florbolistiem bija jāaizvada pret citu Madonas novada komandu – „FK Kalsnava". Arī šie mači notika izbraukumā. Rezultātu pirmie atklāja mājinieki, kas jau 28. sekundē guva vārtus. Tiesa, tālākā spēles gaita vairs Kalsnavas komandai nebija tik labvēlīga. Līdz otrās trešdaļas beigām viesi uz tablo jau bija iekrājuši komfortablu pārsvaru – 1 : 7, un, kaut arī trešajā trešdaļā mājinieki 2 vārtus spēja atgūt, rezultātu tas būtiski neietekmēja – 3 : 11. Ar 4 vārtu guvumu viesu komandas rindās izcēlās Rihards Dainis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.01.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AUTORA foto