Turpinot tradīcijas, arī šajā gadumijā Kalsnavas pagasta iedzīvotājus un arī tālākus viesus, kas šeit bija izvēlējušies sagaidīt Jauno gadu, kā daudzviet Latvijā, priecēja salūts, kuru, kā atzina pagasta pārvaldes vadītājs Artis Mūrmanis, varēja sarīkot, pateicoties vietējo uzņēmēju atbalstam.
– Plānojot gadumijas sagaidīšanu, mēs sava pagasta iedzīvotājus jau tradicionāli aicinājām uz kopīgu Jaunā gada sagaidīšanu. Šogad pasākums saucās „Kopā jautrāk", un tas tik tiešām vakara gaitā arī apliecinājās – ikviens varēja iesaistīties dažādās izdarībās, pazīlēt nākotni – lasījām nākamā – Melnā Pūķa – gada horoskopus, lējām laimes, spēlējām spēles un kopīgi gaidījām svētku uzrunas pirms pusnakts televīzijā, bet pēc tam gājām laukā skatīties salūtu, par ko bija parūpējies pagasta pārvaldes vadītājs Artis Mūrmanis. Bija arī šampanietis, piparkūkas, un – galvenais –
tieši divpadsmitos Kalsnavā sāka snigt tik ilgi gaidītais sniegs, – „Staram" pastāstīja Kalsnavas kultūras nama vadītāja Aija Kreile. – Pēc tam līdz rīta gaismai turpinājās spēles un dejas. Tā ka, šķiet, mūspusē gads iesākās jautri un priecīgi.
Autore: BAIBA MIGLONE