Traģēdija notikusi Murmastienes pagasta Silagala pusē, tur nodegusi dzīvojamā māja, kurā dzīvoja daudzbērnu ģimene. Par laimi, cietušo šoreiz nav. Visi paguvuši pa logu izkļūt no mājas.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Madonas brigādes komandieris Viktors Stepanovs informēja: – Nelaime notika naktī. Izsaukumu saņēmām pulksten 1.20. Kad ugunsgrēka vietā ieradās Varakļānu posteņa ugunsdzēsības automašīna, tur gandrīz vairs nebija, ko darīt. Palīdzība tika izsaukta par vēlu. Grūti pateikt, kāpēc izcēlies ugunsgrēks. Iespējams, ka aizdegšanās sākusies no ārpuses, kur bijusi piebūve.
Murmastienes pagasta padomes priekšsēdētāja Modra Vilkauša vakar pastāstīja, ka cietušajiem jau sniegta pirmā palīdzība: – Mājā dzīvoja māte viena pati ar sešiem bērniem. Esam sarunājuši, kur viņiem apmesties. Sieviete vēlējās mitināties tuvāk nelaimes vietai, jo saimniecības ēkas, arī kūti, kur turētas govis, uguns nav skārusi. Pagasta padome jau piešķīrusi pabalstu. Atsaucīgi ir arī vietējie iedzīvotāji, kas snieguši nelaimē nokļuvušajiem dažādu palīdzību.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS