Ziemassvētki ir došanas laiks, to zina ikviens. Tāpēc arī aizvadītajā trešdienā Cesvaines internātpamatskolas skolēni devās ciemos uz Cesvaines pansionātu, lai sagādātu prieku gan sev, gan tā iemītniekiem.
Skolēni pansionāta iemītniekiem rādīja uzvedumu par Ziemassvētku rūķi, dziedāja Ziemassvētku dziesmas un novēlēja gaišus un piparkūku smaržas piepildītus Ziemassvētkus, cienāja ar piparkūkām un vecos ļaudis apdāvināja ar pašdarinātiem eņģelīšiem.
– Šis bija pirmais gads, kad Ziemassvētku laikā ciemojāmies pansionātā, lai dāvātu prieku. Bērni atzina, ka viņiem apmeklējuma reizē radās pozitīvas izjūtas un emocijas. Pansionāta iemītnieki mūs uzņēma ļoti jauki, tāpēc bērni sacīja, ka jāiet ciemos arī turpmāk – katros Ziemassvētkos, – iespaidos dalījās mūzikas skolotāja Gunta Elksnīte.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.12.2011.
Autore: RITA TURKINA