Lai arī ir iestājusies ziema, futbolā rosība neapsīkst, jo sākusies telpu futbola sezona. Madonas BJSS U-8 (2003. g. dz.) futbolisti 17. decembrī piedalījās Ziemassvētku kausa izcīņā Preiļos, kur izcīnīja uzvaru.
Turnīrā piedalījās astoņas komandas, kas bija sadalītas divās apakšgrupās. Jāatzīmē, ka ar trim komandām piedalījās BFC "Daugavpils Daugava", kas šajā vecuma grupā skaitās viena no vadošajām komandām Latvijā.
Pirmo spēli ar "Daugavpils-2" komandu mūsu futbolisti ar milzīgu cīņassparu nospēlēja neizšķirti – 2 : 2, un abus vārtus guva M. Stabulnieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.12.2011.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris
AUTORA foto