16. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika ikgadējais basketbola turnīrs vīriešu komandām „Pateicības kauss 2011".
Uz turnīru bija pieteikušās 8 komandas: "Barkava", "MBJSS 93", "Madona 92./2. vsk.", „3 Graudi", "MBJSS 96", "Ozoli", „Vāverītes", "MBJSS 97".
No apakšgrupām izkļuva un par kausiem cīnījās "Barkava", "MBJSS 93", „3 Graudi", "Madona 92./2. vsk.". Izspēlējot saspringtās cīņas "krustā", ap pusnakti turnīrā 3. vietu izcīnīja "Madona 92./2. vsk.", kas pieveica komandu „3 Graudi". Finālā par uzvaru šajā turnīrā cīnījās komandas "Barkava" un "MBJSS 93". Spēle bija spraiga, bieži mainījās rezultāts, komandu vadība šajā spēlē, bet otrajā puslaikā komandai "Barkava" bija atlicis vairāk spēka un precizitātes, droši vien arī pieredzes, un tika izcīnīta uzvara turnīrā ar rezultātu 48 : 42.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.12.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto