Aizvakar notika Madonas novada pašvaldības finanšu un attīstības komitejas sēde. Kaut arī tās darba kārtībā bija vairāki jautājumi, kas kādam droši vien pabojāja omu pirmssvētku laikā, viena – iepriekš nepieteikta – izmaiņa sēdes darba kārtībā iekarsušos prātus spēja atvēsināt un vienlaikus atgādināja, ka tuvojas Ziemassvētki.
Par to parūpējās Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestra saksofonu kvartets diriģenta Andreja Cepīša vadībā, kas domes deputātus priecēja ar vairāku populāru Ziemassvētku dziesmu popuriju.
Muzikālajai daļai sekoja dāvanu saņemšana. Dzejoļus skaitīt deputātiem neviens nelika, toties notika dāvanu izloze. Dāvanās deputāti no domes sabiedrisko attiecību speciālistes Dzintras Stradiņas saņēma kādu no pašvaldības prezentācijas vajadzībām sarūpētajām lietām ar Madonas novada simboliku – zīmuļu komplektu, flomāsteru komplektu, termokrūzi vai smilšu pulksteni.
Komitejas sēdē deputāti izskatīja vairāk nekā 50 jautājumu, tostarp par līdzekļu piešķiršanu projektu īstenošanai (pilsētas tranzītielu rekonstrukcija), par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifu, par Mārcienas pamatskolā gaidāmajiem remontdarbiem u. c.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
DZINTRAS STRADIŅAS foto