Madonas novada pašvaldības finanšu un attīstības komitejas sēdē tika aktualizēta ideja par internāta nepieciešamību Madonas pilsētas izglītības iestāžu skolēniem.
Šis jautājums ik pa laikam ir bijis aplūkots, taču līdz konkrētiem risinājumiem un rīcībai tā arī nav nonākts, taču šīs nedēļas sēdē Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters deputātiem atklāja, ka viena no ēkām, kur potenciāli varētu izvietot internātu, ir Tirgus iela 3.
– Esam vairākkārt pārrunājuši, ka Madonai ir nepieciešams kvalitatīvs, mūsdienīgs internāts. Pašlaik ir ideja internātu izvietot minētās ēkas augšējos stāvos. Valsts zemes dienesta Madonas filiāle, kas atrodas šajā ēkā, jau labu laiku meklē citas telpas, un arī Madonas Zemesgrāmatu nodaļa aplūko iespēju doties uz jaunām telpām. No mūsu puses ir interese abas minētās iestādes izvietot ēkā Blaumaņa ielā 3, kur pirmajā stāvā jau atrodas Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Madonas nodaļa. Rezultātā vienā ēkā atrastos trīs valsts pārvaldes iestādes, kuru pakalpojumus iedzīvotāji ļoti bieži izmanto. Telpas Blaumaņa ielā 3 iestāžu darbiniekus kopumā apmierina, taču vajag atrisināt jautājumu ar dažiem šīs ēkas nomniekiem, kā arī iestāžu darbiniekiem ir jāgūst akcepts no savas vadības, – par pašreizējo ideju deputātus informēja Andrejs Ceļapīters.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.12.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS