Tuvojoties Ziemassvētkiem, arvien gaišāki kļūst daudzu māju pagalmi. Tajos iemirdzas egles un citi tikai šiem svētkiem raksturīgi dekori, bet logus rotā baltās sniegpārsliņas. Gaismas saliņu Madonas pilsētā gan varēja būt arī vairāk, īpaši šogad, kad sniega tikpat kā nav un bieži vien jau pēcpusdienās satumst gluži kā tumšākajās rudens naktīs.
Lai Ziemassvētku un Jaungada gaidās iedzīvotājus rosinātu pievērst lielāku uzmanību māju noformēšanai, šogad, kā par to jau informējām laikraksta 15. decembra numurā, esam atjaunojuši iepriekšējo gadu tradīciju, aicinot lasītājus ieteikt skaistāko noformējumu un spožākās egles pie privātmājām un daudzdzīvokļu namiem, kā arī rakstīt vēstules ar ieteikumiem un sūtīt fotogrāfijas.
Pirmos ieteikumus esam jau saņēmuši, bet dažas gaismas saliņas Madonas pilsētā ievērojām vēl pirms konkursa izsludināšanas, kad sākās advents un adventa vainagā tika iedegtas pirmās sveces. Viena no tām atrodas Dārza ielā iepretim Madonas autoostai. Tā spožās gaismas dēļ ir labi pamanāma jau pa gabalu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.12.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
ULDA POPOVA foto