Baltāki vai pelēkāki, tomēr tik ļoti gaidīti. Ar īpašu svētku izjūtu, ar cerību un ticību visam labajam un gaišajam. Atkal dedzam sveces gaismai, siltumam un mīlestībai.
Vajag ticēt, ka katram no mums ir savs sargeņģelis, sava cerību zvaigzne, kurā paraudzīties vājuma brīdī, rast sevī spēku pārvarēt kādu neveiksmi, zaudējuma sāpi vai vilšanos.
Neļausim ikdienas sīkumiem aizēnot svētku prieku, bet sanāksim atkal kopā pie eglītes pensionāru biedrības rīkotajos Ziemassvētkos 28. decembrī pulksten 12 Madonas pilsētas 1. vidusskolā.
Kā katru gadu, arī šoreiz būs skaisti klāti galdi, būs dziesmas, mūzika, danči un citas lustes. Tikai… jāpaņem līdzi viens latiņš mūziķu kolektei (balvai).
Lai jums visiem jauki, gaiši un svētīgi Ziemassvētki! Uz tikšanos!
Autore: MARIJA LAPSIŅA