Vestienas pagasta zemnieku saimniecībā "Druvas" ar spuldzīšu virtenēm izrotātu Ziemassvētku eglīšu pavisam ir trīs, un viena no tām – pati lielākā – ir redzama fermā.
Kā uzsvēra saimnieks Ēriks Veibs, saimniecībā "Druvas" jau 19. gadu kūtī starp lopiņiem mirdz eglīte. Varbūt pirmais iespaids ir – "O!", taču jau pēc brīža eglīte tiek apbrīnota un arī pieņemta šajā vidē, jo arī Ziemassvētku notikumi taču risinājās kūtiņā. Te arī skan mūzika, un piena devējas neliekas traucētas, bet mierīgi grauž priekšā nolikto barību.
Šogad Madonas novada pašvaldības Atzinību par sasniegumiem lauksaimniecības attīstībā saņēmušie z/s "Druvas" saimnieki Marija un Ēriks Veibi, mudināti izteikt vēlējumu Ziemassvētkos un jaunajā gadā, nemeklē citātus, bet pauž atziņu: – Novērtēsim savu zemi, jo bez laukiem mēs neesam nekas. Ja arī kāds būs kosmonauts, tāpat ir jādzīvo uz Zemes. Bez laukiem nebūs arī Latvijas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.12.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto