Mētrienas pusē darbīgu saimnieču netrūkst, tāpēc īsi pirms Ziemassvētkiem dažas no viņām pulcējās uz biedrības sieviešu kluba „Ābele" rīkoto kopīgā cienasta gatavošanu Ziemassvētku galdam. Savās zināšanās un gatavošanas pieredzē dalījās arī ŅINA STRADIŅA. Viņa ne tikai šī pasākuma ietvaros, bet arī ikdienā priekšroku dod tradīcijām ēdiena gatavošanā.
Par gatavošanos Ziemassvētkiem un to, kādi cienasti tiks gatavoti, Ņina Stradiņa pastāstīja: – Uz svētkiem desas nebūs jātaisa – tās būs sataisītas jau pasākuma dienā, savārīts arī pildītais kuņģis. Tad tik jāsaštovē kāposti, jāpagatavo truša cepetis un jāgaida ciemiņi. Uz Ziemassvētkiem sabrauks bērni un mazbērni no visām pusēm, tad varēsim mieloties. Noteikti būs sacepti arī pīrāgi un piparkūkas – tie katru gadu jāceļ galdā. Mums jau tā svinēšana tāda latviska un tradicionāla cienasta ziņā. Domāju, šajos laikos tas ir īpaši aktuāli, jo daudz ko veikalā pat negribas pirkt. Aizvakar skatījos kādu desu, ko pielikt pie rasola. Saimnieks nogrieza pa gabaliņam kaķim un sunim – neēda ne viens, ne otrs. Tā jau ir – sastāvā tikai vistu atkaulotā gaļa un visādas piedevas, kas nemaz nav izprotamas. Labāk ēdam to, par ko droši zinām, no kā tas gatavots. Pavasarī un rudenī regulāri pērku nokautu cūku un gatavoju gaļas ēdienus no visām iespējamajām daļām, arī kuņģa, ādiņas, kājiņām un tamlīdzīgi. Daudzi jau noteikti to met ārā, bet dažādi ēdieni sanāk arī šādā veidā. Piemēram, no ādiņas var savārīt rolādi, ļoti lēti izmaksā to pagatavot, un es esmu to iesaukusi par pensionāru rolādi. To ir arī viegli taisīt. Mājās neko nelaižam postā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.12.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto