Publiskajā telpā gan novembrī, gan šomēnes vairākkārt ir parādījusies informācija par gaidāmo biļešu cenu kāpumu starppilsētu autobusos un vilcienos, taču vienlaikus biļešu cenu izmaiņas ir gaidāmas arī vietējos reģionālajos pasažieru pārvadājumos.
Pagājušajā piektdienā notika Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes sēde, kurā tika izskatīti vairāki jautājumi, kas saistīti ar izmaiņām vietējos pārvadājumos.
Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, kas kopā ar pārējiem reģiona novadu vadītājiem piedalījās sēdē, pastāstīja, ka tās darba kārtībā bija sagatavots lēmumprojekts par trim jautājumiem.
– Viens no tiem bija saistīts ar minimālās braukšanas maksas noteikšanu. Tā kā šī maksa dažādiem pārvadātājiem ir atšķirīga, tika piedāvāts maksu izlīdzināt un to noteikt 30 santīmu apmērā. Šīs izmaiņas ietekmēs tos pasažierus, kuri sabiedrisko transportu izmanto, lai nobrauktu nelielus attālumus. Ja šobrīd noteiktais tarifs ir 4 santīmi, tad var parēķināt, ka pasažierim jānobrauc vismaz 7,5 km liels attālums, lai samaksa par biļeti nebūtu augstāka nekā tarifs. Sēdē tika runāts arī par tarifu izlīdzināšanu visā reģionā, jo visiem pārvadātājiem tie ir 4 santīmi, bet CATA – 2,7 santīmi par kilometru. No savas puses sēdē sniedzu priekšlikumu turpmāk arī atteikties no iekāpšanas maksas, jo, manuprāt, korekti būtu, ja cilvēks maksātu tikai par nobrauktajiem kilometriem, nevis mākslīgā veidā ar dažādām barjerām viņam sadārdzinām ceļu, – norādīja Andrejs Ceļapīters.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.12.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS