Madonas novada bibliotēka aicina savus lasītājus nodot grāmatas un preses izdevumus, kuriem ir beidzies lietošanas termiņš.
– No 20. līdz 30. decembrim kavējuma nauda netiks prasīta, svarīgi atcerēties un atnest uz bibliotēku paņemtās grāmatas, – aicina novada bibliotēkas abonementa vadītāja Rasma Krievāne. Viņa piebilst: „Visiem, lieliem un maziem, gan tiem, kuri ir bibliotēkas lietotāji, gan tiem, kuri tādi būs, kolektīva vārdā vēlu skaistu Ziemassvētku laiku un cerību piepildītu jauno gadu!"
Autore: INESE ELSIŅA