MURMASTIENES pagastā pie pašvaldības ēkas tradicionālā Ziemassvētku egle tika iedegta aizvakar, 13. decembrī, Lūcijas jeb Gaismas dienā.
– Ar šodienu sāk darboties arī Rūķa darbnīca, kur ir sagādāts viss nepieciešamais, lai ikviens uz vietas varētu pagatavot Ziemassvētku apsveikumu un to atstāt Rūķa pastā, kas tālāk to nogādās jebkuram adresātam, kurš dzīvo mūsu pagasta teritorijā. Apsveikumu, protams, var uzrakstīt arī mājās, kā kuram ir parocīgāk. – „Staram" pastāstīja Murmastienes pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Rita Ivenkova. – Plānots, ka pirmdien, 19. decembrī, Rūķa darbnīcā notiks piparkūku cepšana kopā ar Varakļānu novada domes priekšsēdētāju Modru Vilkaušu, jo mums jaunatklātajā kultūras centrā tagad ir arī pašiem sava virtuve. Ir paredzēta arī sveču liešana, taču šobrīd datums vēl tiek precizēts. Un vēl ir kāds jaunums – šogad ikviens uz pašgatavota eņģelīša spārniņa vai mākoņa maliņas var uzrakstīt savu sapnīti vai skaistu novēlējumu citiem un iekārt vai atstāt to pie eglītes pie Rūķa darbnīcas, jo ko var zināt, varbūt kāda no šīm vēlmēm tiek sadzirdēta un piepildās – Ziemassvētki taču ir brīnumu laiks.
Autore: BAIBA MIGLONE