Šodien, 25. oktobrī, pulksten 14 notiks kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, „Staru" informē vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Paredzams, ka deputāti izskatīs dzīvokļa Madonā, Avotu ielā 2a – 2 atsavināšanas ierosinājumu; lems par triju zemesgabalu – Madonā, Skolas ielā 39a, Madonā, Blaumaņa ielā 30 un Madonā, Gravas ielā 2, – privatizācijas un izsoles noteikumu apstiprināšanu; par audzēkņu maksas atcelšanu Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolā; par saistošo noteikumu „Kārtība, kādā tiek izīrētas Madonas pilsētas pašvaldības pagaidu sociālās dzīvojamās telpas Madonā, Parka ielā 6" pieņemšanu; par grozījumiem Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Madonas pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" štatu sarakstā; par pensionāra ievietošanu Sausnējas pansionātā; par sociālo palīdzību pensionāriem un invalīdiem; par grozījumu veikšanu domes saistošajos noteikumos Nr. 3 „Par sociālās palīdzības pabalstu piešķiršanu Madonas pilsētas iedzīvotājiem"; par nodarbināto skaitu un darba devēja piemaksu viena bezdarbnieka darba algai mēnesī virs noteiktās minimālās darba algas 2008. gadā: tiek piedāvāts nākamajā gadā noteikt normālu darba laiku nodarbināto bezdarbnieku skaitu katrā mēnesī – kopskaitā 112.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA