7. decembrī jaunsargu vienību komandas sapulcējās Madonas pilsētas sporta centrā, lai tiktos draudzības spēlēs florbolā, volejbolā un basketbolā, izmēģinātu iekarot mākslīgo klinšu sienu.
Piedalījās LR Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un jaunsardzes centra Jaunsardzes departamenta 2. novada nodaļas jaunsargu vienības no Madonas, Varakļāniem, Gulbenes un Lejasciema. Pavisam ieradās 10 komandas.
Pasākumu rīkoja 2. novada nodaļas 211. Madonas jaunsargu vienības instruktors Edgars Līcītis, uzaicinot uz draudzības sacensībām tās jaunsargu vienību komandas, ar kurām izveidojusies ciešāka sadarbība. Madonieši regulāri dodas uz vasaras nometnēm Jaungulbenē, daudzos pasākumos tiekas ar Gulbenes un Lejasciema jaunsargiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.12.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AUTORES foto