Jau šopiektdien, 16. decembrī, Madonas pilsētas sporta centrā pulksten 18 norisināsies basketbola turnīrs vīriešu komandām „Pateicības kauss 2011".
Kā informē turnīra galvenais tiesnesis Agnis Beķeris, iepriekš turnīra nosaukums bija „Ziemassvētku kauss". Visas komandas tiek aicinātas pieteikties iepriekš – līdz 14. decembra pulksten 15.
Līdzjutēji tiek aicināti atbalstīt šo pasākumu, jo visi ienākumi tiks veltīti U-16 Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) posma sarīkošanai.
„Stars" jau rakstīja, ka jaunajā gadā no 25. līdz 28. janvārim Madonas sporta centrā tiks organizētas EYBL 2. posma sacensības, kad viesos ieradīsies septiņas U-16 augsta līmeņa komandas.
Basketbola nodaļa jau tagad visiem audzēkņiem un viņu vecākiem novēl gaišus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu, labas sekmes audzēkņiem mācībās un pamanāmus rezultātus basketbola laukumos.
20. un 21. decembrī U-11 un U-10 komandas dosies uz „Dumle kausu" Rīgā olimpiskajā sporta centrā.
Autore: I. SMILGA