ĒRGĻU vidusskolas 1.a klase un viņu audzinātāja Liena Bukovska Ziemassvētku gaidīšanas laikā aicina savus skolasbiedrus un arī pārējos ērglēniešus iepriecināt kādu mazu sirsniņu, sagādājot tai Ziemassvētku brīnumu.
– Mēs aicinām piepildīt Brīnumu lādi, kas šobrīd atradusi mājvietu mūsu klasē, ar pašgatavotiem vai veikalā nopērkamiem gardumiem un lietām, – stāsta skolotāja Liena Bukovska. – Ziemassvētki taču ir brīnumu laiks! Tas ir laiks, kad mēs varam palīdzēt un dāvāt pa brīnumam tiem bērniem, kuriem tas ir visvairāk vajadzīgs, lai svētku izjūta ienāktu arī viņu mājās. Šī doma radās, ikdienā vērojot, ka bērni tomēr neprot dalīties un sagādāt prieku arī otram, kam varbūt šīs lietas nav un kam vecāki nevar atļauties to sagādāt. Galvenais ir prast dalīties ne tikai tad, kad tev ir miljons, bet arī tad, ja tev ir tikai divas konfektes… Man ir prieks, ka lāde pamazām sāk pildīties. Bērni nāk un nes dāvaniņas, skaistus apsveikumus. Un īpašs prieks ir, ka tie ir ne tikai mazie bērni, bet arī lielie puiši no vidusskolas. Brīnumu lāde Ērgļu vidusskolas 1.a klasē (Rīgas ielā 10, 2. stāvā) atradīsies līdz 23. decembra rītam, un tad čaklie rūķi tās saturu nogādās tiem, kam tas patiešām ir nepieciešams.
Autore: BAIBA MIGLONE