30. novembra pēcpusdiena un 1. decembra rīta cēliens aizritēja Beļģijas galvaspilsētā Briselē, kur viesojos pēc Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes un viņas palīgu aicinājuma.
Lidmašīnā sastapu arī nacionālo plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kas palielā grupā uz Briseli devās pie EP deputātes Ineses Vaideres. Mūsu komanda bija četru cilvēku sastāvā, un tas ļāva būt mobilākiem, uz plānotajām vietām nokļūt ātrāk un tikties nepastarpinātāk.
Novadnieka iecere
Eiropas Parlamenta foajē telpā pie Ziemassvētku egles satiku arī madonieti Kristapu Kārkliņu, kas nu jau pāris mēnešus strādā LNT. Viņš Eiropas Parlamenta ēkā ierakstīja jaunu brīvdienu raidījumu „Brokastis Briselē". No 10. decembra sestdienu rītos LNT ēterā Eiropas Savienības institūcijās strādājošie žurnālistam stāstīs par dažādām aktualitātēm. Kā vēstīja Kristaps, pirmajās pārraidēs piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāti Inese Vaidere, Ivars Godmanis, Roberts Zīle, Krišjānis Kariņš, Sandra Kalniete, kā arī Latvijas pārstāvniecības ES vēstniece Ilze Juhansone.
Interesanti, ka Ziemassvētku egli Eiropas Parlamenta ēkā ik gadu gādā sava dalībvalsts. Šogad eglīte vesta no Austrijas, un foajē telpā tā radīja kopā sanākšanas priekšnosacījumu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.12.2011.
Autore:INESE ELSIŅA
AUTORES foto