Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētajā konkursā „Gribu būt mobils" 6.-8. klašu skolēniem (12-14 gadu) neklātienes posmā 1. vietu ieguvusi Madonas novada Kusas pamatskolas komanda „Kusa 1" – 99,10 punktu (no maksimāli iespējamajiem 106,5 punktiem), 2. vietu – Daugavpils novada Zemgales vidusskolas komanda „Pozitīvs" (96,10 p.), 3. vietu – Daugavpils pilsētas Saskaņas pamatskolas komanda „STOP" (94,60 p.).
Statistikas dati liecina, ka 2011. gada pirmajos deviņos mēnešos, salīdzinot ar šo pašu laiku posmu pērn, no 136 uz 123 samazinājies ceļu satiksmes negadījumos ievainoto 10-14 gadu veco bērnu skaits, bet bojāgājušo skaits ir 0, pērn – 4.
Kā informē konkursa organizatori, konkurss „Gribu būt mobils" sākās 4. oktobrī un norisinās četros posmos: priekšsacensības un neklātienes sacensības interneta vidē jau notikušas, bet finālsacensības – septiņi pusfināli un fināls – būs no 2012. gada 17. janvāra līdz 30. martam, kur tiksies 70 labākās komandas. Neklātienes posma rezultāti pieejami mājas lapā http://www.gribubutmobils.lv .
Autore: BAIBA MIGLONE