ĻAUDONAS pagastā šosvētdien, 11. decembrī, tiks iedegta Ziemassvētku egle, „Staru" informē Ļaudonas kultūras nama direktore Signe Smirnova.
– Pēdējos gados kopīgā lielā egle pagastā tiek iedegta pie Ļaudonas kultūras nama. Tur tā aug visu gadu un Ziemassvētku un Jaungada noskaņās tiek rotāta un kopīgā pasākumā iedegta. Šogad pirms egles iedegšanas trešajā adventē pulksten 16 notiks koncerts „Eņģeļ, rādi man ceļu…", kas ir pagasta pārvaldes dāvana iedzīvotājiem svētkos. Radošā apvienība „S & G" izpildīs latviešu un citu tautu autoru kristīgās dziesmas, kā arī populārākās Ziemassvētku dziesmas, bet pēc koncerta, kurā uzbursim Ziemassvētku noskaņu un varbūt spēsim pievilināt pat sniegu, tiks iedegta egle, – akcentē Ļaudonas kultūras nama direktore Signe Smirnova.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.12.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA