MĀRCIENAS pagastā akcija "Labās sirds gaisma" šogad notiks no 1. līdz 30. novembrim. Akcijas organizētāja pensionāre Ņina Kalupniece norāda, ka pienesumus pieņems bibliotēkas telpā katru darbdienu, kā arī sestdienās no 9 līdz 12. Ja kādam šis laiks nav pieņemams, var vienoties par citu.
Viss saziedotais, tāpat kā iepriekšējos gados, ziedojumu saņēmēju rokās nonāks decembra pirmajās dienās. – Akcija notiek jau ceturto gadu, vienmēr – ļoti veiksmīgi. Pagājušajā gadā bija 46 ziedotāji. Tas ir daudz Mārcienai, un labprāt ziedo gan apģērbu, apavus, gan sadzīves priekšmetus, kas mājā lieki. Pie mums, it sevišķi pilsētiņā, ir ļoti daudz trūcīgo, kas te pirms vairākiem gadiem atnāca, kad nebija, kur dzīvot. Viņi ļoti labprāt pieņem ziedojumus, un viss noder, – atzīst Ņina Kalupniece un pamato ieceri: – Tumšajā rudens laikā lai ir ko padomāt, pakārtot savās mājās. Liekas, labi ir abām pusēm – vieniem ir ko darīt, otri var sagaidīt kaut kādu atbalstu.
Autore: ASTRA ZAGORSKA