Ziema ar lediem un sniegiem vēl kavējas, bet Ziemassvētku gars ar ziedošanas un dāvināšanas prieku jau atkal pārņem cilvēku sirdis. Pagājušās nedēļas nogalē arī eksotisko deju studijas „Mantigra" meitenes iesaistījās ziedojumu vākšanas akcijā.
25. novembra vakarā Alūksnes novada Alsviķu pagasta tautas namā tika rīkota Labdarības balle ar dziesmām un dejām. Par pasākuma laikā iegūtajiem līdzekļiem Alūksnes novada biedrības „Gaismas Stars" aktīvisti plānojuši sagādāt saldas Ziemassvētku dāvanas bērniem ar īpašām vajadzībām.
Kā pastāstīja biedrības priekšsēdētāja Maija Terentjeva, viņas vadītā organizācija darbojas pēc principa „Prieks izstarot un izdalīt to, kas mums pieder – vai tā būtu maize, padoms, silta roka vai sapnis, un zināt, ka ir kāds, kas priecājas to visu saņemt." Jau kopš 2008. gada organizācijas rīkotajos pasākumos rasti līdzekļi vecu, vientuļu ļaužu un citu grūtdieņu ikdienas atvieglošanai. Par koncertos iegūto naudu trīsgadīgais invalīds Rūdis varēja iziet rehabilitācijas kursu Ukrainā. Biedrības „Gaismas Stars" aktivitātēs šajos gados iesaistījušās tādas pazīstamas grupas kā „Baltie lāči", „Tranzīts", „Apvedceļš", kā arī dažādi pašdarbības kolektīvi no Alūksnes, Cēsu, Balvu un nu jau arī no Madonas novada.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.12.2011.
Autore: INDRA VEIPA