Par iespēju piedalīties Latvijas Lauku sieviešu apvienības (LLSA) 11. konferencē "Laimīga organizācija" Rīgā 25. novembrī ir gandarītas arī Madonas novada sieviešu klubu pārstāves.
Konferencē piedalījās 18 delegātes, kam kopīgu braucienu uz gadskārtējo konferenci Rīgā noorganizēja Lauku sieviešu klubs "Nora", ko vada Ārija Ikauniece. LLSA nozīmīgā pasākuma apmeklējums sieviešu klubu un biedrību aktīvistēm un interesentēm tika iekļauts Madonas novada līdzfinansētā "Noras" projekta "Zem guloša akmens ūdens netek" aktivitātēs.
Madoniete Ilga Bērziņa bija ņēmusi vērā aicinājumu ierasties uz konferenci tautastērpā, ko nemaz tik bieži nenākas uzvilkt. Mājās atvests arī daudz pozitīvu emociju: – Konferencē bija dažādas tematiskās ievirzes, nopietnais vijās ar humoru, un man tie bija īsti satikšanās svētki. Šogad konference bija labi apmeklēta, zāle bija pārpildīta. Tēmas bija ļoti dažādas, ieskaitot psiholoģiskā komforta palielināšanu. Pozitīvā meklēšana ļoti palīdz, un arī ikdienā mēs varam tik daudz dot un emocionāli atbalstīt cita citu. Šķiet, ka nākamgad šāda veida palīdzība, kaut vai izglītošana ar lekciju cikliem, būs vajadzīga arvien vairāk, lai sieviete sakārtotu sevi, mainītu attieksmi, savas attiecības ar bērniem, tuviniekiem. Tikai ejot sabiedrībā, nepaliekot viens, cilvēks var atrast domubiedrus, savus talantus, – sacīja Ilga Bērziņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.12.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
LĪGAS BĒRZIŅAS foto